strzałka - idź do góry strony

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

  • ILE CZASU TRWA REALIZCJA ZAMÓWIENIA?
Zamówienia realizowane są w czasie od 48 godzin (dni robocze) do 2 tygodni - w zależności, czy dane dzieło sztuki dostępne jest w magazynie Galerii czy będzie dostarczane bezpośrednio od Artysty. W poszczególnych przypadkach, kiedy termin dostawy ulegnie wydłużeniu, kupujący zostanie niezwłocznie o tym poinformowany.
  • JAKIE SĄ KOSZTY WYSYŁKI?
Koszt dostarczenia dzieła sztuki na terenie Polski wynosi 20 zł. W przypadku transportu za granicę cena jest ustalana indywidualnie.
  • CZY MOGĘ UZYSKAĆ FAKTURĘ VAT NA ZAKUPIONY TOWAR?
Na każdy sprzedawany przez nas towar wystawiamy fakturę VAT. Na etapie składania zamówienia (podawania danych odbiorcy) należy zaznaczyć opcję „firma” i wpisać numer NIP.
  • CZY PODANE NA STRONIE CENY SĄ AKTUALNE I OSTATECZNE?
Informacje na stronach internetowych sklepu, zarówno dotyczące dostępności produktów jak i ich cen, są systematycznie uaktualniane. W sytuacji, kiedy cena uległa zmianie w chwili zamówienia - poinformujemy o tym kupującego, który będzie mógł podjąć decyzję o zakupie towaru lub rezygnacji.
  • INTERESUJĄ MNIE INNE DZIEŁA (OBRAZY, GRAFIKI) ARTYSTÓW, KTÓRYCH PRACE SĄ PREZENTOWANE W GALERII - CZY MOGĘ JE ZAMÓWIĆ?
Sprowadzamy dzieła sztuki także na zamówienie - prosimy o kontakt telefoniczny: 32 203 49 04 lub e-mail: kontakt@almatart.pl
  •  JESTEM ZAINTERESOWANY WYKONANIEM PORTRETU NA ZAMÓWIENIE.
Przyjmujemy indywidualne zamówienia na portrety. W celu uzyskania więcej informacji oraz wyceny prosimy o kontakt telefoniczny: 32 203 49 04 lub e-mail: kontakt@almatart.pl
  • JAKIE SĄ KOSZTA OPRAWY OBRAZÓW?

Cena oprawy każdego dzieła ustalana jest indywidualnie. Cena ta jest zależna m.in. od: formatu pracy, techniki wykonania, podłoża oraz od sposobu oprawy i profilu wybranej ramy.

zapisz się do newslettera

dowiaduj się o nowych promocjach, otrzymuj specjalne kody rabatowe dostępne tylko dla użytkowników newslettera

korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: pollityka prywatności
akceptuję